Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló nappali...

Milyen hidratáló nappali arckérmet érdemes használni férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ahogy jött a hideg és szeles idő rettenetesen elkezdett száradni az arcom. Éjszakai krémet már vettem de mivel semmilyen tapasztalatom nincs ilyen téren így az internet népének a segítségét kérném. Olyat szeretnék, ami semleges vagy férfiasabb illatú mivel mégiscsak emberek között vagyok és engem biztosan zavarna. Eddig a következőket néztem: L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift 5 Actions és L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic de szimpatikus még a Vichy Homme Hydra-Mag C és az Apivita

Men's Care Cardamom & Propolis is. Az Yves Rocher termékekre is nyitott vagyok ha van tapasztalat. Egyedül a Nivea termékeket nem szeretem de ezen kívül bármilyen javaslatra nyitott vagyok.

29/F



2022. nov. 9. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

A nappali és éjszakai illetve a férfi-női termékek megkulonboztetese kizárólag marketing.


Ha nem ragaszkodsz az illatokhoz, akkor van illatmentes is.


Használhatsz pl ceravet, mixát(ebből az atopiance).

2022. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Butaságot nem kell irni. Más a férfi arcbőr, mint a női, igy az arckremek is.

Valaszthatsz naturkozmetikumot is, nem kell leragadni a legreklamozottabb markaknal. Ird be a keresőbe naturkozmetikumok ferfiaknak.

2022. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as: aruld már el, hogy miben más a női és a férfi bőr? Mind a kettő áll hámból, irhából és bőralja retegekből. Mindkettőnél ugyanazok a problémák vannak mint pl vizhiany, rancok, mitesszerek, pattanások. A zsirossag-szarazsagrol nem beszélve.


Max a kötőszövet más. Pasiknal erősebb, nőknél gyengébb.

2022. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vastagabb, zsirosabb, kesobb oregszik, de errol sokat olvashatsz a neten, keress ra.
2022. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!