Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 10 éves kezdődő serdülő...

Egy 10 éves kezdődő serdülő lánynak milyen arcápolási rutint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kezd pattanásosodni, kozmetikushoz nem vinném, hogy nyomkodja
2022. nov. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
SEMMILYENT.
2022. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Tini-Tonik arclemosó + esetleg körömvirág krém.


Az arclemosó szárítja a zsíros bőrt és egyben tisztán is tartja és naponta többször is alkalmazható vattára téve az arcot átdörzsölve! (Majd meglátjátok, hogy a mosakodás ellenére is mennyi koszt lehoz!)


Különösen esti lefekvés előtt és ha utcáról hazaér, érdemes áttisztítani vele az arcot és szép, tiszta bőrt eredményez!

2022. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Lemosó és hidratáló elég. Később, ha aktív hatóanyagok is szükségesek lesznek, akkor viszont kelleni fog fényvédő is.


Lemosóbol lehet használni geek&gorgeous jelly jokert, ceraveből bármelyik, de első körben a blemish control van pattanásos bőrre. Hidratálóból én szintén a ceravet szeretem.


A kozmetikustól sem kell félni, csak meg kell találni a megfelelő szakembert. Ha mindenképpen minimális nyomkodassal szeretnétek megúszni, akkor olyan szalont kell keresni, akinél van hydrabeauty gép.

2022. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Víz. Mossa vele!
2022. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Smink
2022. nov. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres arcmosás a bőrtípusnak megfelelő arclemosóval
2022. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évessel még nem rutinoznék, de az a biztos, ha megkérdezel egy igazán jó kozmetikust vagy bőrgyógyászt, de szerintem felesleges ennyi idősen komolyam rutint kialakítani egy fejlődő kislánynak.
2022. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmiképp nem szeretnék neki hámlasztást meg ilyeneket javasolni, igazából termékjavaslat érdekelt, de valószínűleg CeraVe lesz a befutó, rendelek neki lemosót+hidratálót
2022. nov. 8. 12:44
 9/10 NTBS ***** válasza:
32%
Tini-Tonik.
2022. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még annyit, hogy jobban érezze, hogy "rutinja van", két hozzá való pici törülközőt, kis tükrös fésűt vagy kisebb asztali tükröt. Ajakbalzsamot is kaphatna, télen az amúgy is fontos.


Plusz a folyadékfogyasztás nagyon fontos a bőr számára is, kaphatna a csomaghoz még pluszban egy nagyobb kulacsot.

2022. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!