Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ferfiak elvarjak hogy a nok...

A ferfiak elvarjak hogy a nok borotvaljak alul is ?

Figyelt kérdés
Ez most igenyesseg, vagy pedig nem fonros alul borotvalni a szorzetet?
2022. nov. 6. 05:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem varok el semmit.

Nem az en teszem nem tehetemeg h a masik testevel kapcsolatban elvarast fogalmazzak meg.


Viszon ugyan igy mukodik.

2022. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem várom el.



Viszont örülök neki ha nem szőrös a lány.

2022. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
95%

Én kifejezetten kértem hogy ne borotválja. Fiatal puha fehérbőrű csaj, mindenhol csupasz, barna haj barna szem, és azt mondtam ettől nőiesebbnek érzem és szép is rajta. 1-2 havonta leborotválja, hogy ne nőjjön bokorrá, de mikor ezt megbeszéltük, mosolyogva mondta hogy Dejó, akkor nem fogom, azt hittem ha csupasz az jobb. Mondtam neki hogy az is jó, igen, de rajta maradhat, főleg ha neki így kényelmesebb.

Neki meg egy "jelzése" volt, az arcom bökte, puszilgatásnál és nyalásnál is, úgyhogy (anélkül hogy megkért volna) a korábbi 5 naponta borotválkozásról áttértem a 3 naponta ismételtre, mivel minden nap puszilgatom. Vagy figyelek hogy Péntek este/ Szombat reggel mindenképp meg legyek frissen borotválva, mert hétvégente van legtöbbször időnk együttlenni a munka miatt.

2022. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha találsz egy igazi férfit aki tényleg igazán szeret és te vagy neki a mindene nem fogja érdekelni, ha éppen nem vagy frissen borotvált ott lent, tapasztalatból írom. Még én mondtam, hogy ne, nem úgy készültem, most hagyjuk, ő meg kinevetett és mondta hogy hagyjam a hülyeségekkel ő mindenhogy akar engem, jól esett egyébként.
2022. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Rendes, értélmes férfi nem azon rugózik, mennyi szőr van a nőjén.
2022. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő ne legyen már szőrös! Férfiaknak sem áll mindig jól!
2022. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!