Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ferfiak elvarjak hogy a nok...

A ferfiak elvarjak hogy a nok borotvaljak alul is ?

Figyelt kérdés
Ez most igenyesseg, vagy pedig nem fonros alul borotvalni a szorzetet?
2022. nov. 6. 05:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
21. században én elvárom. Szerintem sokaknak tök természetes, nőknél max. egy kis bikinivonal. Ne kelljen bemenni az erdőbe! 🤢
2022. nov. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Hajad, körmöd nem vágatod? Csak nőjön mint a dudva?
2022. nov. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Igen, elvárják. Gyakran csak a hajad meg a szempillád és a szemöldököd maradhat, azon kívül minden kósza szőrszálnak mennie kell. A hisztisebbek kiborulnak a félnapos borostától is, és ebben az esetben kényelmesebb a gyantázás. Igen, ott is, mindenhol.

Cserébe te ugyanezt elvárhatod. Vagyis hamvasra legyen borotválva tetőtől talpig, különös tekintettel a se99lyuk és környékére. Te se akarod orál közben a betyárkörtéket számolgatni, gondolom.

2022. nov. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Nem várok el semmit.
2022. nov. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha meg kérem a párom. Igaz mi 21 éve együtt vagyunk. De nekem mindenhogy tetszik. Nincs elvárás.
2022. nov. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Én megértem, ha ezt elvárják. Én is elvárom egy férfitól, hogy ott mindig sima és szőrtelen legyen. Erre főleg az orál miatt van szükség. Ne gusztustalankodjunk a szőrzettel ott ahova a szánk ér.
2022. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is elvárás, ami nálunk rendben is van, de olyan kis frkat, amit takarna a szőrzete én nem szpok. Szerintem fordítva nem az, csak trimmelést várunk. Nálunk is max egy csík maradjon, olyan 1-2 ujjnyi vastag, az is trimmelve persze.
2022. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem izgat a téma , ha szeretnéd nyírd , nekem nem fontos én se nyírom😅

29f

2022. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem csak trimmelést várok el egy férfitól. Legyen leborotválva. Frissen, ha lehet. Egyszerűen elmegy a kedvem a szopástól, ha a szám közelében van a fanszőrzet.
2022. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem férfinál nem fontos, hogy borotválja. Ha kellő méretű a szerszáma, nem tudok annyira sokat bekapni belőle, hogy a szőr közel kerüljön a számhoz, mélytorkozni meg nem szoktam/szeretek.


Amúgy pasija válogatja. Van, aki megköveteli, és max csak egy kis csíkot "engedélyez", vagy még azt sem, mást meg totál nem érdekel. Én személy szerint úgy hordom, ahogy nekem kényelmes, mert én élek vele együtt, és minthogy nem igénylem, nem szeretem a nyalást, így hát számomra az az érv, hogy nem akar szőröket szedni a szájából, nem különösebben mérvadó.

2022. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!