Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hová tűntek a boltok polcairól...

Hová tűntek a boltok polcairól ezek a szájfények?

Figyelt kérdés
Nem tudom emlékeztek e rá, de régebben kb majdnem minden boltban lehetett kapni ilyen olcsó, gyümölcsös szipi-szupi szájfényeket, amiket a tizenévesek használtak. Mostanra viszont ezek teljesen eltűntek, épp múltkor néztem egy kis szájfény több mint 1000 forint, ezek meg párszáz forintok voltak, és eléggé kelendők is. Igazából nem konkrét márkára célzok ezzel, hanem úgy összességében kérdem, hogy mi lett velük?

2022. nov. 5. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy hova tűntek, viszont ha olyat akarsz, akkor javaslom az Essencenek a Juice Bomb(lehet rosszul írom) szájfényét. Az is gyümölcsös illatú,és csak pár száz forint,van belőle több fajta.
2022. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!