Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat ártottam ezzel a hajamnak?

Sokat ártottam ezzel a hajamnak?

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve minden nap mosom a hajam :( konyhán dolgozom, és hát a zsír , a gőz megölték....... természetesen a hajam ezt már teljesen megszokta........... és egy nap után nagyon zsírossá,vállalhatatlanná válik.......a színe is borzalmas semmihez sem hasonlítható......... seszìnű,fakó..... egyszóval borzalmas ,már egy éve nem festem, mert úgy voltam vele ,hogy a minden napos hajmosás mellett két hetente festhetném,így a festéstől inkább megkíméltem! Hogyan tudnám leszoktatni a hajam a minden napos mosásról?

Hányszor ajánlott a hajmosás egy héten?



2022. nov. 5. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan ritkísd a hajmosásokat, pl mosás utáni napon használj száraz sampont (vagy hintőport), majd következő nap megint mosás, és így tovább. Ha ritkábban zsírtalanítod a fejbőröd, akkor idővel visszaáll a normális termelődés.
2022. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. nov. 5. 20:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!