Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld, kékeszöld szemhez...

Zöld, kékeszöld szemhez milyen hajszín illik?

Figyelt kérdés
Nekem zöld, egy kicsit talán kékeszöld szemem van és szeretném befesteni a hajam, de nem tudom milyen legyen. Most ilyen szőkésbarna, világosbarna hajam van, és már nagyon unom.

2022. nov. 4. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyen illene a szemszínedhez. A zöld szem, vörös haj elég különleges párosítás, és nagyon jól illenek egymáshoz. De jó választás lehet a teljesen szőke hajszín, vagy melír, színátmenetes ombre festés. Vörös és szőke melír egyszerre, ha nagyon különlegeset szeretnél.
2022. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen szemszínem van, gyakorlatilag tényleg minden illik hozza. Talán a fekete amit azt mondanám, kockázatos, de láttam már kékes-zöld szemű lányt fekete hajjal :) És nem állt neki rosszul .


Nekem sotet szoke hajam volt, most abból csinaltattam nyáron olyan balayage-t, aminek a teteje a saját hajszinem, a legvégén pedig már platina szoke :) Nyagyon jól meg lett csinálva, mindenki dicséri :) egy ötletnek jó. Ráadásul nem kell havonta újra festetni, illetve ha meg unod le tud noni úgy, hogy nem néz ki furcsán :)

2022. nov. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ebből semmi se derül ki, nagyon fontos, hogy a bőrszíned milyen árnyalatú és hideg vagy meleg tónusú.

Imádom, mikor benyögik, hogy a vörös haj milyen szépen és különlegesen néz ki zöld szemmel, de közben ez full kamu. A megfelelő kombinációval jól néz ki. De ha sárgás arctónusod van, akkor egy vörös hajjal azt fogod csak elérni, hogy sárga, Simpsonnak fogsz kinézni.

2022. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 bocsi az offért, de mennyi volt a balayage hajad? Én is valami hasonlót szeretnék, mint amit leírtál, hogy a tiéd
2022. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

2 voltam.


Én 35000-et fizettem, de ebben volt haj igazítás ( vágás ), meg fel áron járt hozza joico kezelés, ez is benne volt. De olyan 25-6 körül. És Budapest. Lehet vidéken olcsóbban sikerül :)


Most arat emelt a fodraszom, szerintem így olyan 38 körül lenne minimum ugyan ez… :/

2022. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként megkérdeztem a fodraszom, kb 6 havonta kell újra csináltatni, nekem most 5 honapos, nagyon picit fakult csak, lehet megvárom a januárt vele :)
2022. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy budai puccos fodrász azt mondta, 40 ezertől indul a balayage ára. Biztos vannak olcsóbb fodrászatok is, de ez egy friss adat.
2022. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kopasz.
2022. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!