Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak a hidegensajtolt olajak...

Csak a hidegensajtolt olajak jok a hajra?

Figyelt kérdés
Vettem edesmandulat es szolomagot, viszont most latom, hogy finomitott mindketto. Er egyáltalán igy valamit hajra?
2022. nov. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát használd el,ha már megvetted, viszont legközelebb finomítatlant vegyél. Illetve máskor olvass utána, mielőtt megveszel valamit,nézd meg az összetevőit stb. Csak jó tanácsból mondom,mert nekem is volt olyan, hogy megvettem valamit hirtelen felindulásból,és itthon megnéztem az összetevőit,és akkor jöttem rá hogy egy forintot nem ér..
2022. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem volt rairva. Viszont mivel ez egy olyan oldal volt, ahol csak ilyenelet arulnak kozmetikai celra, igy azt hittem, hogy finomitatlan lesz. Rendelt par olajat is, azokra ra volt irva, hogy bio, na ok mar hidegensajtoltak voltak. Ezekszerint a biot használják ennek a szinonimajara :D de koszi, ezentul jobbam megnezem, hogy mit veszek.
2022. nov. 6. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze mindenképp meg kell nézni, mert én múltkor egy nagyon drága hajolajjal jártam így(professzionális szóval nem drogériás) megrendeltem megnéztem az összetevőit, és abban semmi növényi olaj nem volt, szinte csak szilikon az meg hosszútávon csak árt a hajnak. De amúgy szívesen🙂
2022. nov. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanezert kezdtem el inkabb olajozni. Kb nem talaltam olyan drogerias hajolajat, aminek ne az elso osszetevoje lett volna, de meg a 10 ezres Kerastase is teli van vele.
2022. nov. 6. 10:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!