Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog passzolni a barna hajamhoz...

Fog passzolni a barna hajamhoz a fekete?

Figyelt kérdés
az ismerőseimnek passzolt barna hajra a fekete.Kicsit parázok,de be akarom festeni :) . És szerintetek fekete legyen piros melirrel,vagy fekete zölddel? nem tudok dönteni :P köszi szépen. amúgy rendes festék,de néhány alkalom után lekopik.viszont az jó sokáig tart :P
2008. dec. 23. 23:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen , a lilán is gondolkoztam már :) és a kék sem rosz :D ejha,nem tudom mi legyen. :? ... majd megpróbállok beszerezni olyan port valahol. Amúgy köszi mindent. Sokat segitettél :)
2008. dec. 24. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit, szivesen segítettem :)

Kellemes unnepeket

2008. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi NEKTEK IS :)
2008. dec. 24. 22:52
 14/14 A kérdező kommentje:
már megvan és mindneki szerint sokkal jobban illik hozzám,bár szerintem is,mivel eddig is nagyon régóta csak feketében járok :P
2009. jan. 11. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!