Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog passzolni a barna hajamhoz...

Fog passzolni a barna hajamhoz a fekete?

Figyelt kérdés
az ismerőseimnek passzolt barna hajra a fekete.Kicsit parázok,de be akarom festeni :) . És szerintetek fekete legyen piros melirrel,vagy fekete zölddel? nem tudok dönteni :P köszi szépen. amúgy rendes festék,de néhány alkalom után lekopik.viszont az jó sokáig tart :P
2008. dec. 23. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Sztem pirossal, de a passzolós részt nem értem!:S
2008. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

bocsi,tényleg rosszul fogalmaztam :D

szóval barna hajamat át akarom festeni feketére :)

2008. dec. 24. 00:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen menni fog nekem a exem is igy csinálta barna haját

feketére festette. Vedd még figyelembe világos árnyalatú arcbőrhöz megy.Ha szolibarna vagy akkor nem mindig.

F/36

2008. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Én pont fordítva mondanám. a világos bőrhöz nem illik a fekete. Én is barna voltam és átfestettem feketére. Bár nem vok egy tejfehér. Szerintem jó. A piros csík jó bele. Először úgy volt. Bár 1 hónap alatt meguntam.
2008. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Piros csikot!

És megy a barnàhoz!

Nekem is barna hajam van,de feketére festettem!

2008. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Perszehogy!Hisz világosról sötétre könnyen áttlehet festeni :)

Zöld melírt nem ajánlom, max. ha olyan punkos beállítottságú vagy:)

Piros, inkabb az!

De szépen mutatna szerintem feketén a lila melir is :)

2008. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a világos bőrhöz tényleg nem illik a fekete, mert ilyen nem is tudom:D tök mogorva lesz vkinek az arca így.

na és akk a kérdésre, tesóm is így csinálta évekig, szóval "fog passzolni" és a piros melírra voksolok.

2008. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ok köszönöm,akkor fekete lesz piros csikokkal :P :) ... de előre akkor szőke lesz,mivel ki fog kelleni szőkitettni :) ... őő nem tudom milyen az azrcbőröm :D
2008. dec. 24. 13:26
 9/14 A kérdező kommentje:
amúgy meg amilyen én vagyok, azok az egész arcukat hófehérre festik,szóval mindegy milyen a bőröm.Mivel Goth vagyok. Igen attól ilyesztőek leszünk :) † †
2008. dec. 24. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

12:48as válaszoló vagyok

Goth?Hát akkor meg ne is gondolkozzál, ha világos a bőröd, akkor a fekete haj illeni fog!:) Én se vagyok hú de barnabőru mégis fekete a hajam, csak mondjuk a melirrel nincs jo tapasztalatom, főleg, ha előtte kiszőkítetem, mivel egy idő múlva a piros kimegy, és olyan narancsos-szőkés lesz a fejed :)

De hallottam már ilyen porokról is, ami azonnal a hajadat pirosra szívja ki, és nem kell előtte kiszőkítened. Szerintem, legalábbis én, így csinálnam :)

De nekem még mindig a fekete és lila, vagy kék jobban tetszene(márcsak azért is mert a piros már megszokott:)

De ne aggódj, csini leszel :)

2008. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!