Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Randizni megyek, lenövésem...

Randizni megyek, lenövésem van. Befestetnétek ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon hosszú idő óta nem randiztam. Most a héten csütörtök vagy pénteken mennék randizni.


Nem akarok igénytelennek tűnni... Szóval a helyzet az, hogy egy ideje növesztem a hajam. Otthon festettem, házilag, szőkére hosszabb időn át. A hajam gyenge, elvékonyodott és töredezik... Sikeresen lenőtt egy jó 6-7cmt. ( Sötétbarna az eredeti hajszínem) Egy kicsit ombrés, van átmenet a szőke és a barna között, de simán észreveszi egy nő, hogy ez nem ombre nem bayalage, hanem lenövés. ) Hogy egy pasi észreveszi-e, azt passzolom. ( Az illető nem divatmániás, 😅)


Nem akarom barnára befesteninaz egészet, igyekszem tartózkodni minden festéstől, még ha az nem is szőke, hanem barna. ( Házilag)

Fodrászra meg hó végén nincs pénzem, hogy befestessem hozzáértővel.


Csajok, ti elmennétek így randizni vagy szerintetek kéne valamit kezdeni a hajammal? :/

Ápolatlannak tűnnék szerintetek?

Csinosan öltözködöm amúgy, hosszúszárú csizma, farmer, meleg pulcsi szokott rajtam lenni ilyen őszi időben + kabát.

Minimális smink ( alapozó + spirál, semmi pirosító, highloghter vagy rúzs, de szájfény sem. )


Szerintetek csináljak valamit a lenövéssel? Ha igen mit?

( Szempont hogy ne ártson a most növő, egészséges hajrésznek ).


28 lány vagyok.


2022. okt. 26. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj vele semmit, ahogy írtad igényes és ápolt vagy,szóval most attól nem leszel igénytelen, hogy le van nőve a hajad. Nyilván valakit ez zavar saját magán,amit megértek,de ennyitől nem leszel igénytelen,és a fiút se fogja zavarni,ha tetszel neki,és belsőleg is passzoltok, akkor hidd el nem fogja érdekelni a lenövésed.
2022. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pasi még nem látott?
2022. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egy àtlagpasi ezt telibe leszarja, szóval szerintem tegyél te is így.
2022. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy randi miatt ne tedd tönkre a már javuló lenőtt hajad. Szerintem sem értenek hozzá a férfiak, hogy lenövés vagy direkt olyanra kérted a fodrásznál :) kellemes időtöltést
2022. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne, emiatt ne festesd be, nem éri meg. Lődd be a formáját, az bőven elég lesz.
2022. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se, nekem is volt egy idoszak, amig nem volt a legszebb, viszont a legjobb dontes volt pihentetni es lenoveszteni a hajam. :)
2022. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!