Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna a borom intim...

Sötét barna a borom intim területen lehet ezzel valamit csinálni? Illetve ez mennyire zavarja a fiukat?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott vagyok emiatt meg fürdőruhát is alig merek felvenni a szemérem ajkak és a combom belseje is sötétebb mint máshol a borom és rengeteget aggódók emiatt. Van erre valamilyen megoldás? Akinek szinten ilyen van bármi tapasztalat h a fiúk ehez mit szólnak vagy h ez mennyire zavar titeket a nemi életetekben?
2022. okt. 23. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Most jövök gasztrofesztiválról, eskü borászati témakörben kezdtem töprengeni 😀


Szerintem senkit nem zavar, hidd el. Az egészen világos bőrűektől eltekintve mindenkinek sötétebb ott.

2022. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Örvendetes dolog, hogy te csak ezen aggódsz, míg mások konkrétan élet-halál harcot vívnak a mindennapokban.
2022. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétebb férfiként a férfisságom úgy 2 árnyalattal mint a többi részem, szerintem ez a normális. Bár ez szerintem a bőrtípustól függ, annyira nem ismerem ezeket, de vannak akiknek alapból fehérebb a bőrük és zöld színben látszik az erezetük, meg van aki könnyebben lebarnul és az erezetük színe nem látszik, csak kidudorodik. Én az utóbbi fajta vagyok és szerintem te is.
2022. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Tisztába vagyok vele h másoknak sokkal nagyobb gondjai is vannak de szerintem mindenkinek a saját problémáival kell elsősorban foglalkoznia, nekem ez egy olyan gátlást ad h szeretnek foglalkozni a dologgal. Ha szerinted ez nem probléma ne gyakori kérdéseken oszd az észt olyan kérdések alá ami nem erdekel hanem menj és segíts azoknak akik “élet halál harcot vívnak”
2022. okt. 23. 17:14
 5/8 anonim válasza:

Nemszeretnék más nevében írni, de szerintem sokan vagyunk akik még jobban szeretik.

(De amúgy, ha megvan a partnerrel a ”láv” akkor nincs olyan dolog ami “baj” lenne)

2022. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha a jövőben mégis zavarna a partnerem mit lehet ezzel csinálni nem szeretném h emiatt hátrányos legyen ismerkedni
2022. okt. 23. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nőnek sötétebb ott a bőre. Ez természetes, ne zavartasd magad miatta.
2022. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De szerintem nekem nem csak egy picit sötétebb elég feltűnő, akárhányszor látom olyan igénytelen hatást kelt bennem furán hangzik de mintha koszos lenne remelem nem lesz zavaró a későbbiekben
2022. okt. 23. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!