Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetek még fiatalabb?

Hogyan lehetek még fiatalabb?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, 20 éves korom óta rendszeresen ápolom a bőrömet. Kezdetben nem csináltam semmiféle beavatkozást, de 22 évesen már szükségesnek tartottam, így évente 3x járok botox kezelésre, hialuronsavas feltöltésekre, lézeres kezelésekre és kisebb arckezelésekre (LED, mezoterápia, ultahangos kezelések stb), szépségvitaminokat szedek, kollagén port, figyelek az étkezésemre. De úgy érzem, hogy ez nem elég, félek az öregedéstől és szeretnék tizenévesnek kinézni, mert úgy vettem észre, hogy manapság a tizenévesek ,mennek nagyon' a világban és szeretnék beilleszkedni. Milyen módszerek vannak még, amikkel fiatalabb lehet valaki? Tudnátok tanácsot adni esetleg?

2022. okt. 16. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek menj el pszichológushoz. Komolyan. Elég csúnya önértékelési gondjaid vannak.

És lehet, hogy most azt hiszed, ettől szebb leszel, de nézd meg májd magad később. 40 évesen úgy fogsz kinézni, mint egy lepukkant 60 éves, akinek egy maszk van az arca helyén. Kérlek állj le, mert meg fogod bánni.

És nem tudom, honnan jött ez a tizenéveses duma. Általános meg középiskolában biztos nagyon mennek, de az életben... Eleve mi az, hogy nagyon megy?

Ha sikeres akarszv lenni, tökéletes rá az életkorod. Ha pasit akarsz, arra is, de sokat el fogsz ilyeszteni ezekkel, amiket csinálsz.

2022. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! Testképzavar, önértékelési problémák.

Irány a pszichológus!

2022. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: nem megyek pszichológushoz, mert nincs gondom. A ,nagyon megy' úgy értem, hogy mindenki fiatalok társaságában, fiatalok körül, tizenévesek társaságában szeretne lenni, úgy kinézni mint ők, fiatal barátot/barátnőt akarnak stb. Manapság 20 felett nem is tudom, hogy lehet e fiatalnak mondani valakit, ez már 2022.
2022. okt. 16. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy leírod, hogy nincs bajod, utána meg újra leírod a bajod. Mi ez a hülye "ez már 2022" duma? Amikről írsz nem létező jelenségek, csak pont annak a tünetei, amit már ketten írtunk. A tagadás is ide tartozik.

Nyilván nem muszály pszichológushoz menni, csak jót akarunk.

Mert egyszer akármit csinálsz TÉNYLEG megöregszel, és akkor egy roncs leszel te is, meg az életed is. A fiatal éveid meg azzal töltötted, hogy még fiatalabb, konkrétan még majdnémhogy gyerek akartál lenni.

Elmenni pszichológus nem gáz, megoldabá a gondjaidat, és boldog lennél. Egy 40 évesnél talán érteném, hogy zavarja, hogy már nem fiatal többé, de 23 éves vagy, és azt mondtad 20 éves korod óta csinálod ezeket a dolgokat, ami 1 évvel van a tizenévesek fölött. Ne mond már, hogy nincs testképzavarod, ha mióta betöltötted a 20-at, egyre kétségbeesettebben próbálód meggátolni az "öregedést".

2022. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édes istenem gyere le. 22 évesen még bőven fiatal vagy. Én meg inkább kicsit idősebbnek próbálok kinézni mert már nagyon unom hogy lassan 24 évesen még mindig 16-nak néznek.
2022. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Ne akarj fiatalabb lenni. Tönkremegy az egészséged a sok kezeléstől.
2022. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!