Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem le a hajam?

Hogyan növesszem le a hajam?

Figyelt kérdés

Elmondom a hajam tortenetet.

Szoval szokesbarna az eredeti hajam szine, kiszokitettem fodrasznal ombrera, kb masfel ev mulva befestettem vilagos lilara, ra par napra sotet lilara, par honap mulva pedig feketere, aztan megint par honap mulva mentem fodraszhoz es kiradirozta a hajambol a feketet igy ilyen barnas voroses lett a hajam, es 3 havonta jartam mindig vilagositasra de akkor nem szokitve lett csak vilagositva, aztan megint kiszokitettem a hajamat egy masik fodrasszal de akkor mar nagyabol az egeszet de mindig besargasodott szoval befestettem barnara de nem fogta be a hajamat ezert atfestettem pirosas vorosre, es most itt vagyok hogy teljesen sargas voros a hajam (nem mondom hogy csunya) de le szeretnem noveszteni a hajamat de nagyon csunya a lenovesem es az lenne a kerdesem hogy ha veszek hajfestek kiszedot akkor mire szamitsak? Vagy esetleg tudnatok valami tippet adni?



2022. okt. 4. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a csoda , hogy még van hajad. A vörös pigment a legnehezebben kiszedhető, talán nem is lehet. Azért is sàrgul szőkítèsnèl, mert az alap színed , sok vörös pigmentet tartalmaz. Most vagy megvàrod mig le nő, és le lesz vàgva, vagy sötètre fested és aztán úgy is hagyod.
2022. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg csoda, hogy van még hajad. De őszintén mit tudnál csinálni? semmit, a hajad nem fog gyorsabban nőni mert te azt szeretnéd. Türelemmel ki kell várni szépen amíg lenő ez ilyen.
2022. okt. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha lenyíratod most az egészet, és kezded elölről a hajnövesztést, tiszta lappal.
2022. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!