Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok olyan hajszínezőt...

Tudnátok olyan hajszínezőt ajánlani,ami tényleg kikopik?

Figyelt kérdés
Kékesfekete és balayage hajszínt szeretném kipróbálni mielőtt befestetném tartós festékkel. Illetve melyik hajszínt ajánlott előbb kipróbálni?

2022. szept. 29. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Balayage az nem szín, hanem festési technika.



Ha a hajad porózus, mert pl rendszeresen volt szőkítve, nem hogy a színező, de még a smink is megfogja néha, szóval légy óvatos.

Nekem a szempilla spirálomat sikerült belekennem, és egy rémálom volt kiszedni belőle.



Ha nagyon nem vagy biztos benne, és inkább filterekkel próbálkoznék, már van egy csomó elég jónak mondható.

2022. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fekete a budos eletben nem kopik ki a hajadbol magatol, hiaba csak szinezo. Az bizony leginkabb csak lenő, max annyi az elonye a szinezonek, hogy talan egy fokkal konnyebb lesz majd fodrasznak kiszedni a hajadbol, ha meguntad.


En voros es lila hajszinezokkel jartam

igy, igazabol 1,5 evvel az utolso szinezes utan is meg mindig enyhen voroses-lilas lenne a hajam, ha a fodrasszal nem szedettem volna ki a szint :D

2022. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ment a pipa. Nagyon szépen köszönöm.

Szóval,akkor nem sokkal vagyok előrébb ezzel a színezős dologgal. Pedig örültem volna, ha tényleg kikopik.

2022. szept. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!