Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket lehet jobban leszívat...

Melyiket lehet jobban leszívatni a hajfestéket vagy a hajszínezőt?

Figyelt kérdés
Feketéből szőkét szeretnék és a lenövést akarom eltűntetni. Melyikkel érdemes?

2022. szept. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én nagyon jó indulattal és nem rossz akarásból írom.

Inkább keress egy jó fodrászt! Akiben meg bízol.

Sokan azt mondják -jaj nem mindenkinek van rá pénze. Stb.

De hidd el otthon nem érdemes ezzel próbálkozni, mert nagy árat is fizethetsz érte. Ha eredetileg szőke és feketére festeted akkor se.

Ebben az esettben hagyd lenőni egy olyan hosszra amit ha nem vagy félős a szőke részig vissza vágatsz. De mire olyan hoszra nő sokat fog kopni.

De szőkitő porozás helyett: kamillás víz, C-vitamin, Kurkuma.Külsőleg alkamazva. De van egy hajfesték kiszívó sokan ajánják talán koktél. Nem tudom de az is erős vegyszer én nem ajánlom!

Sok sikert hozzá! Remélem te okosabb leszel mint én :)

2022. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fodrász csinálná, de még mostanában nem tudok eljutni hozzá ezért hogy ne legyen nagy a különbség a lenövés és a festett haj között gondolkodtam hogy melyik a jobb. Ha újra befestem vagy ha színezővel festem be addig.
2022. szept. 3. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig ő festi lehet ha el jutsz be zavar majd az ott kapott eredménybe.

De ha nagyon zavar inkább színező.

2022. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. szept. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!