Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám tartóssá tenni...

Hogyan tudnám tartóssá tenni a hullámokat?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy 25mm-es hajsütővasat. Phillips. Használok hozzá hővédőt ami elvileg segít a formázásban, kis tincsekben/szekciókban haladok, precízen. Teszek rá hajlakkot is.


Pár órára rá (2-3) már alig látszik, főleg elöl.

Ereditleg ilyen egyenes-hullámos (kicsit sajnos sprőd de ez genetika, nem tudok vele mit csinálni), vékonyszálú, töredezésre sajnos hajlamos.


Említettem a fodrászomnak (3 havonta járok egészségügyi vágásra), ő mondta hogy elvileg meg kéne tartsa a hajam, pont mivel vékonyszálú.


Mivel tudnám tartósabbá tenni a hullámokat?



2022. szept. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, mikor sietek vele és nem hagyom rajta a tincset elég ideig a hajsütővason és utána csak pár pillanatig tartom meg kézzel és elég gyorsan leengedem, hogy haladjak. Ezekre érdemes figyelni, úgy sokkal tartósabb. Ha ez megvan és így se tart pár óránál tovább, akkor próbáld meg kicsit több hajlakkal, esetleg próbálj ki más terméket rá.
2022. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dúsító és fixáló hajhabbal.
2022. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!