Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek nem tartja meg a haja...

Akiknek nem tartja meg a haja a hullámokat: milyen volt a frizurátok? Azon gondolkozom, hogy egyenesen hagyom.

Figyelt kérdés

Tudok olyan hullámokat, amik tartósak, de ahhoz sok kence kell a hajamra, ami emiatt szöszösnek néz ki egy idő után. Viszont ha egyenesen hagyom, akkor szép marad a felszíne, csak a hullámos haj mégiscsak jobban tetszik…


Ti hogy oldottátok meg?


2022. szept. 1. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hál istennek hagyd is úgy.


Sok nő csinál extra formát esküvőre, és sokszor előnytelen, főleg amikor kihozza a teljes fejformát ami kiengedett egyenes hajnál nem látszik.


De ugye egy menyasszonynak nem mindhatják azt, hogy nem vagy csodaszép 🙂

2022. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mármint melyik frizuránk milyen volt? (én nem látok esküvőre utaló dolgot a kérdésben) de mindegy, én egyszerűen nem várok el a hajamtól olyat, amit nem tud. Egyenes mindig. Régen anyámnak volt a heppje hog mindenáron göndöríteni akarta, az összes hülye fellépésre, rendezvényre sütögette, formázta órákig és mire beértünk az általában 10-20 percre lévő helyszínekre, újra tök egyenes volt. Felesleges macera, bármilyen alkalomra lehet szép hajat csinálni egyeneset is.
2022. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Azért az esküvő kategóriába írtam, mert menyasszonyok, feleségek tapasztalatai érdekelnek. Menyasszonyi haj általában hullámos/göndorített.
2022. szept. 1. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesből is lehet sok mindent csinálni. Feltűzni egy részét, vagy az egészet, vagy csak pár tincset. Befonni egy részt, fonással díszíteni.
2022. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
3. Nekem szépség és divat kategóriában mutatja. Viszont fenntartom, hogy rengeteg egyenes hajból készült szép fizura van, ez a mindenáron konty meg hullám szerintem már nem divat amúgy sem.
2022. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos átrakták a szépség és divat kategóriába az esküvőből. Pedig az adta a kontextust a kérdésnek.
2022. szept. 1. 15:00
 7/8 Metionin ***** válasza:

Nekem ez pl. nagyon tetszik, hasonlóban gondolkodom:

[link]

2022. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szög egyenes. Én anno azt csináltam (sajnos), hogy bezseléztem a tincseket, feltekertem egy hosszú ceruzára és hajsütővel "beleégettem" a zselét így 2 napig is úgy maradtak a loknik. Persze ezt senkinek nem ajánlom, gondolhatod mennyire visszatört egy idő után.

A másik módszer ami egész tartós szokott lenni, hogy enyhén benedvesítem a hajam este és ujjnyi vastag tincsekre befonom. Ettől inkább csak göndör lesz, de tartós.

A harmadik módszer már drágább, de szerintem ez a legkevésbé káros. Vettem egy csatos póthajat (indiai) igazi hajból, amit alkalmanként fel tudok csatolni a sajátom alá és azzal együtt sütöm be a sajátomat. Egész nap megtartja a hullámokat, viszonylag kevés hajlak segítségével.

2022. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!