Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag hamar és kiméletesen megszabadulni a fekete hajfestéktől?

Figyelt kérdés
2016-tól 2021-ig szőkitve volt a hajam szőkitőporral, persze kell a változás és befestettem barnára, majd azóta 2 havonta festem majdhogynem feketével. Mivel nagyon elkezdtem szürkülni igy nem a legjobb számomra ha a lenövésem szinváltós igy praktikusabb lenne a szőke, na meg a szivemhez is az áll közel igazán. 3 alkalommal probálkoztam eddig, egz sima ciromos pakolás, citrom C-vitaminnal és egy oxigénes viz. Hat nem mondom, hogy nem fakult egy arnyalatot de mi lenne igazán hatékony és természetes? Nem akarok még ráfesteni nehogy sárga legyen az eredmény.

#haj #hajfestés #hajápolás #festékkoptatás
2022. szept. 24. 06:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Head & Shoulders sampon nagyon kiszedte a színt, viszont nagyon szárítja is, szóval nem feltétlenül éri meg


Ami még elvileg jó, az a C vitaminos pakolás, de az is szárítja a haját, plusz lehet, hogy narancssárga lesz a végeredmény

2022. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!