Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag hamar és kiméletesen megszabadulni a fekete hajfestéktől?

Figyelt kérdés
2016-tól 2021-ig szőkitve volt a hajam szőkitőporral, persze kell a változás és befestettem barnára, majd azóta 2 havonta festem majdhogynem feketével. Mivel nagyon elkezdtem szürkülni igy nem a legjobb számomra ha a lenövésem szinváltós igy praktikusabb lenne a szőke, na meg a szivemhez is az áll közel igazán. 3 alkalommal probálkoztam eddig, egz sima ciromos pakolás, citrom C-vitaminnal és egy oxigénes viz. Hat nem mondom, hogy nem fakult egy arnyalatot de mi lenne igazán hatékony és természetes? Nem akarok még ráfesteni nehogy sárga legyen az eredmény.

#haj #hajfestés #hajápolás #festékkoptatás
2022. szept. 24. 06:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
Nullás gép.
2022. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mész el fodrászhoz?
2022. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Te sehogy. Ha valamihez nem értesz menj el szakemberhez. Az ilyen megoldjuk okosba megoldásokból szokott az lenni, hogy a végén még a fodrász se fog tudni vele mit kezdeni.
2022. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy 1. is írta, nullásgéppel.
2022. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Menj el fodrászhoz.

Régen csináltam olyat amúgy használt is, hogy nem festettem be akkor amikor már ideje lett volna és raktam rá fahéjas pakolást 3-4 hét alatt sötétbarna lett inkább.

2022. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy meg azert nem megyek el fodraszhoz mert kemiai anyagokkal szivatna le es az nagyon karositana a hajamat, igy szeretnem inkabb termeszetes uton megoldani. Koszonom amugy aki ertelmese valaszolt.
2022. szept. 24. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha össze vissza fested akkor már nem mindegy a kémiai anyag? Vagy szerinted a lila festék céklából a fekete meg szénből készül?
2022. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes vizes oblites hajmosas utan rajtahagyod. Fakitja.
2022. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ertem ha valaki csak nagykepuskodni jon ide hozzaszolast irni akkor minek is farasztja magat? Kerdeztem valamit, ha nem tudsz ra hasznos valaszt gorgess tovabb. Minden szamotokra ertelmetlen kerdesre reagaltok ezen az oldalon ?
2022. szept. 24. 17:06
 10/11 A kérdező kommentje:
1. Nem festem ossze vissza. 2. Azert nem szeretnem leszivatni mert akkor torik a hajam is vele. Es amig fokozatosan kopna addig no is. Ha no akkor vagatom is es igy kevesbe serul a hajam.
2022. szept. 24. 17:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!