Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nálatok hogy néz ki...

Lányok nálatok hogy néz ki egy esti rutin ami a szépségápolást illeti?

Figyelt kérdés
Mennyi idő, mennyire szeretitek ha nyugi van olyankor ( pláne szőrtelenítéskor)
2022. szept. 22. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a csendet


Vagy szörtelenítő krémet használok

Vagy gyantát.

Ha egyik sincs akkor borotva


Van 1 amit csak intim tájékon használok és van egy amit lábakra.


Borotvát mindig fertőtlenítem használat előtt és után


Ha még vagyok a szőrtelenítéssel


Lezuhanyzom

Szárazra törlöm magam


Fertőtlenítem a szörtelenitett területeket és szörtelenítés utáni ápoló krémet vagy olajat viszek fel vékony rétegben

Így nem pattogok ki .

2022. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel együtt minimum 2 óra

De függ attól mennyire voltam vagyok szőrős


Ha nem vészes akkor 1 óra alatt megvan

2022. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én fürdés közben szoktam borotválni,majd bekenem aloé krémmel.Szoktam a lábaimat is masszírozni,meg bekenem azokat is hidratáló krémmel,amíg úgy meztelenül vagyok de már megtörölköztem.Többi a fogmosás,hajigazítás esetleg,körömvágás,festés napi rutén része ha szükséges.
2022. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek fürödni, ha van rá idő, akkor inkább azt választom. Szeretek közben relaxációs zenét hallgatni, vagy olvasni. Akkor kicsit ázok, esetleg felrakok egy arcmaszkot. Aztán bőrradír (esetleg ilyenkor brotvával szőrtelenítek, de azt nem minden nap), azt zuhannyal leöblítem, hajat mosok (minden másnap), hajpakolás. Aztán az arcápolási rutinom jön, fogmosás, hajszárítás, testápoló, és alvás. Összesen kb 2 óra.
2022. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én soha semmilyen terméktől nem láttam változást a bőrömön, úgyhogy nincs túl nagy rutinom.

Beállok a zuhany alá, előbb átmosom az arcom, ha szőrös vagyok azt is ott leborotválom, aztán hajmosás és szappanozás.

Talán 3 havonta felrakok egy hidratáló krémet.

Úgyhogy max 15 perc

Egy ideig szérumoztam meg arckrémeztem amíg el nem fogyott de azok se csináltak semmit.

2022. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi szépségápolási rutin. Befekszek a kádba, van mikor habfürdővel csinálok kellemes habokat, és relaxálok. Ha hajat is mosok, akkor megmosom, és relax közben ázik a balzsamban. Végül lemosakszok, törcsi, és ismét hajápoló szérum. Majd már szárazon kis bőrápolás, fogmosás, hajszárítás. Ja, és kevés parfüm.

Szőrteleníteni a lábamat szoktam. Fürdés előtt epilálom hetente, két hetente, ahogy igényli.

2022. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Befekszem a kádba, megmosakszom, ha kell, hajat mosok, közben zenét hallgatok vagy telefonozok. Kiszállok, megtörölközöm. Testápolózok, felöltözök. Aztán jön az arcápolási rutin. Mindennel együtt minimum 2 óra.


Ami a szőrtelenítést illeti, járok lézeres kezelésre, úgyhogy azzal nincs teendőm.

2022. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!