Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó pórusösszehúzó...

Milyen jó pórusösszehúzó módszerek vannak?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten a burgonyapakolásról,jégkockáról,meg uborka szeletekről,hogy ezek jó pórusösszehúzó hatásúak.De engem igazából tapasztalati úton bevált módszer érdekelne.Mondhattok krémeket is,ha nektek az vált be,a lényeg,hogy tényleg összehúzza a tág pórusokat,mert nekem eléggé nagyok és emiatt könnyebben is alakulnak is ki pattanások főleg az "almácskáim" területén.Tudom,hogy van ennél nagyobb probléma is az életben,de szeretnék nem oltós válaszokat kapni.

Előlre is köszönöm:)


2010. szept. 25. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ez genetika. nem tudod összehúzni sajnos bele kell törödnőd.
2010. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de összébb sem lehet semmilyen krémmel?
2010. szept. 25. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
nem! ez ilyen és ilyen is marad sajnos. ilyen típusú a bőröd.
2010. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a pattikra a szalicilsavat próbáld ki:) gyógyszertában szerintem tudsz venni:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi,utána nézek majd:)

a bőrtípusomba meg beletörődök:(

2010. szept. 26. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
hülyeség! nekem is tág pórusú a bőröm.. nem kell beletörődni. számtalan módszerrel lehet rajta segíteni.. különböző tonikok stb. a drogériákban számtalan a választék, újabb és újabb termékek kerülnek ki a polcokra, csak meg kell találni a legmegfelelőbbet! nyomkodni pedig muszáj, mert még több lesz.. vagy még jobban beleül a bőrödbe, és nem szép látvány a sok fekete kis pötty, amik szinte beterítik az arcod. az ilyen bőr általában fénylik is. minden nap radírozom, meg nyomkodom. már kezd kisütni a nap, ezért nem ajánlott a bőrcsiszolás (vagy csak magas faktorszámú fényvédő kozmetikummal, de én azzal nem pepecselek), szóval az ősz beköszöntével alávetem magam egy mikrodermabráziós kúrának. ha nem is kúrának, de legalább 1 kezelést kipróbálok, mert nagyon sokan jó tapasztalattal vannak erről a módszerről. 20 leszek nemsokára, és nem vagyok tág pórusokra ítélve :P
2012. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!