Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lányom mivel szőrtelen...

12 éves lányom mivel szőrteleníthetne intim területen?

Figyelt kérdés

#borotva #szőrtelenítés #gyanta #intim szőrtelítés
2022. szept. 6. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
10: ettől függetlenül, a nemiélethez nem szükséges a szőrtelenítés....
2022. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
#6 vagy valami perverz. Nem ez az első kérdés ebben a témában itt.
2022. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
#12: jogos.... igazad van... lehet egy pdf is....
2022. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Szintén 12 éves lányomnak kozmetikus gyantázza, mint a többi testrészén. Szerintem a gyanta lenne a legjobb, ha bírja a fájdalmat, érdekes módon a lányomnak meg sem kottyant, a szőrtelenítés sose fájt neki, ellenben egy szúnyogcsípésnél már a halálán van. Szóval ajánlom, én is járok.
2022. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Ő is mondja azt az osztálytársainak.

Egyébként ha mindenképp akar akkor kozmetikusnál gyanta. Tartósabb és biztonságosabb mint bármi más

2022. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
73%
Bármivel, amivel szeretne és amire van lehetőség. Van akinek a gyanta, van akinek a borotva, míg van akinek az epilátor válik be. Próbálja ki ezeket és döntsön ő.
2022. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Egy 12 éves miért kellene szőrtlenítse a pcsját?! A pedofiloknak?! Egy 12 évesnek nem is szőrös.
2022. szept. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Metionin ***** válasza:
91%

17. Csodálkoznál, de elég sokaknak már szőrös. És menstruálnak is, folyásuk is van, ami gyönyörűen beleragad a szőrbe.

A pedofiloknak egyébként egy 12 éves már öreg, ők arra mennek, akiken nincsenek még nemi jellegek. Egy 12 évesen már javában kezdenek kialakulni, sok kislánynak nagyobb melle van ebben a korban, mint nekem felnőttként.

2022. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
17 Hát figyelj, nem volt olyan rég, hogy én 12 voltam. Mindenkinek, ismétlem mindenkinek szőrös volt. Nem, nem nézegettem, de bíztam bennük annyira, hogy nem hazudnak, őszinte osztály volt. Inkább az a fura, ha valakinek még nem szőrős ennyi idősen...
2022. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normális, hogy valaki 12 évesen már szőrteleníteni akar. Én később kezdtem (16) de csak azért mert akkoriban erről nem beszélt senki. Egyszer leborotváltam, sokkal jobb érzésnek találtam, azóta sem szőrös. 40 vagyok.

25 évesen gyantázásra váltottam, hiába fájdalmasabb sokkal kíméletesebb a bőrhöz. Érdemes rászánni az időt egy jó kozmetikusnál.

2022. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!