Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tavaszi hajvágásokat...

Milyen tavaszi hajvágásokat tudtok 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Jön a tavasz és majd a meleg, el kell menni hajat vágatni. Télen nem szoktunk, max. nagyon kicsit, itthon, hogy valami formája azért legyen. Meg úgyis lesz úszás tavasszal és nyár elején, ahogy szeptemberben is volt, 2 tornaóra helyett.

2022. márc. 1. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
????
2022. márc. 1. 18:47
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Időről időre feltűnik itt egy ilyen kérdés.Nekem ez gyanús.Valami beteg fétis lehet,nem kellene gyerekeket belekeverni. Valahogy nem hiszem,hogy egy fiú hajvágását másoktól kellene megkérdezni,szóval itt nekem valami nem kerek.
2022. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, ha így van akkor már ez beteges. Ha valakinek ez tényleg fétise miért nem vállalja fe azt és nem kéne így hazudozásokba belekeverni egy gyereket is. Ez gáz.....
2022. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 éves fiú már tudja mit akar és hogy akar kinézni de ha rá akar kényszeríteni valamit pont a szülei szerintem csak ront a helyzeten mindig visszafogja idézni ha felnő hogy mennyire semmibe vették a szülei. Nagyon nehezen fog elindulni az élet útján.
2022. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a tavaszi hajvágás? Ha én fodrászhoz megyek,nincs különbség a téli,vagy a tavaszi között :)))
2022. márc. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind az állatoknál a téli bunda de az meg természetesen.. Vedlik...
2022. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez a 12 éves fiúról kérdező ismerős a másik kategóriából is.Ott is nagy felháborodást keltett,mondjuk ott valami meztelen sztorija volt,vagy masztis,már nem is emlékszem,de többen is jelentették és kivágták a kérdését a francba. Itt most szerényebben adja elő magát,de a 12 éves kor változatlan.Remélem nem kerül gyerekek közelébe!
2022. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Hogy mik vannak...
2022. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem unod még?
2022. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha lesz úszás akkor géppel jó rövidre kell nyírni.
2022. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!