Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő géppel nagyon...

Szőrtelenítő géppel nagyon fáj, hogyan használjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még a nyár előtt kaptam páromtól egy szörtelenítőgépet, mert régóta vágytam rá, mivel azt elég szinte 1-2 hetente használni. Eddig borotvával és habbal szörtelenítettem. Amikor kipróbáltam első alkalommal csak úgy simán a lábamon, azt hittem kiugrik a szemem. Nagyon brutál módon fájt. Legközelebb megpróbáltan tusolás után, bekrémeztem és úgy, hogy legyen puhább a bőr de ígyis olyan érzés mintha kisebb áramütés érne. Nagyon fáj. Azóta nem próbáltam de gondoltam hátha tudtok valamit ajánlani hogy mikor kezdjek neki?mikor még picik a szőrszálak vagy hosszabbak? Mivel kenjem be a bőrfelületet? Hónaljon, intim testrészeken ti használjátok?

Köszi szépen ha válaszoltak!

Bocsi, ha valakit Nagyon zavartam a kicsinyes hülyeségemmel.


2022. aug. 29. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokod.Nagyon hosszú meg kicsi szőr se legyen.Fürdés után jobb,csak lábra használom.
2022. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő gép (epilátor) tövestől tépi ki a szőrszálakat, azért fáj és épp ezért tartósabb is az eredmény. A borotva meg a szőrtelenítő krém/hab csak elvágja a szőrszálakat. Ezek fájdalommentes, viszont nem túl tartós megoldások.

Ez van, a szépségért meg kell szenvedni.

2022. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy epilátor használat előtt semmiképp se krémezd a bőröd, mert szennyezed vele az epilátort és hamar tönkre fog menni.
2022. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fáj. Ezért tart hosszabb ideigy mert tövében tépi ki a szálat .

Ha eddig borotválkoztál akkor most darabra rengeteg a ször és azért fáj jobban. Kb 5-6 alkalmat adj neki. Utána elkezd majd ritkulni és kevesebbszor kevesbe faj. Illetve hozzaszoksz.

A bor puhitasa vizzel tenyleg segit de ne kremezd be elotte.

Kitartást

2022. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amire figyelj hogy ahol megy a gép, a másik kezeddel feszítsd ki a bőrt
2022. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Próbálkozok nem adom fel.
2022. aug. 29. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Meg lehet szokni. Én karon, lábon a gyors üzemmódban szoktam használni, ott már nem fáj az első pár másodperc után. Honaljon viszont a lassú üzemmódba rakom, mert ott eléggé fáj. Intim részt nem nagyon szoktam vele. Az az egy, amivel inkább eljárok gyantáztatni, mert ott 10 perc alatt megvan. Epilálva meg fáj, és magamnak nem is mindenhol látom.
2022. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!