Jól fedő alapozó?

Figyelt kérdés
Olyan alapozót keresek ami jól fed a viszonylag zsíros és pattanásos bőrömön. Nem tudok túl drágát venni kB 2-3000 Ft körül szeretnék. Korrektort is ajánlhattok de abbol sem szeretnék drágát venni (:
2022. aug. 28. 23:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Most maybelline fit me alapozóm van és egyáltalán nem vagyok megelegedve vele. Nem fed jól
2022. aug. 28. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Catrice HD Liquid alapozó? Nekem bevált. Szerintem jól fed, legalábbis én meg vagyok vele elégedve, és végre egy alapozó, ami nap végén is ott van még az arcomon. Nekem is viszonylag zsíros az arcbőröm. Rengetegszer újravettem már. Szerintem nézz utána a neten, nézz véleményeket, én ajánlanom, csak itt mindig az, hogy attól még, hogy valakinek bevált, sajnos nem biztos, hogy neked is befog, szóval sokszor ez olyan, hogy az ember olvassa a jó véleményeket, aztán megveszi és csalódik. :/
2022. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén a catrice HD liquid alapozót ajánlom, a legjobb, amit valaha használtam. Nagyon sokáig elég, jól fed, az ára sem vészes, viszont csak kevés árnyalat van belőle.
2022. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!