Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok 1000/1000 ft alatti...

Tudnátok 1000/1000 ft alatti JÓL FEDŐ alapozót mondani?

Figyelt kérdés
Köszönöm!:)

#alapozo #jófedésű
2013. máj. 20. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
spróolj még kicsit. 2-3 ezerből már jobbat kapsz. pl astor, maybelline...
2013. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből én sajnos most nem tudok mondani :( ami nekem van alapozóm, azzal én angoyn elégedett vagyok, kifogástalan minőségű (Max Factor), viszont 3ezer forint volt. Szerintem az alapozó pont nem egy olyan dolog, amivel spórolni kéne, elvégre az egész arcodra rákened, ami egyáltalán nem mind1, hogy mi.

[link]

Ezen az oldalon kereshetsz, ilyen Miss Sporty, S-he, Essence és hasonló márkákból talán találsz ennyi pénzért. Ennyiből viszont már Catrice sem és NYC sem jön ki, pedig azok még az olcsó, de egész jó kategóriák.

2013. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van 1000 Ft alatt normális. A NYC, Miss Sporty, meg a 100 Ft-os kínai vackok nem jók. Még az Essence ebből a kategóriából, ami használható. A Soft Touch Mousse habállagú alapozójukat szeretem, jól fed, sokáig elég. Az 1150 vagy 1250 Ft, nem tudom pontosan.
2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!