Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetnék szebb?

Mivel lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Sokszor annyira unalmasnak érzem a kinézetemet.

Nyár típusú vagyok, a hajam sötétszőke és természetes hullámos. A szemem kékeszöld. Gyakran érzem magam szürke egérkének, és nem tudom, mit tehetnék, hogy kicsit jobban kitűnjek, vagy nem tudom. A legjobban a hajam zavar, régen szőke volt, de most már annyira besötétedett, hogy ilyen se szőke, se barna. Festeni viszont nem nagyon szeretném. Az ilyen házi praktikák beválhatnak, pl kamilla, citromlé, stb?

Sminkelni nem nagyon szoktam, max korrektor, szempillaspirál és most a szemöldököm enyhe kihúzásán is gondolkozom, mert elég világos. Ezeken kívül még mit tudnátok tanácsolni, hogy szebb, kiemelkedőbb megjelenésem legyen?



#egér #arc #Haj világosítása
2022. aug. 26. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Lehet a stílussal is varriálni. Mondjuk goth, e-girl stb.
2022. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hajat nem tudom, mikkel lehet világosítani, de a magenta színű rúzs és az ezüst ékszerek kiemelik a szépségünket, a hideg, tört színű ruhákban pedig csak mi tudunk ragyogni (cserébe a meleg, és a telt színek borzalmasan rontják a kinézetünket).
2022. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg balayaget csinálhatnál a hajadra.Nekem is sötétszőke hajam van,szintén szőke voltam kiskoromban,majd besötétült.Èvekig festettem,jól tönkretettem.Aztàn visszatértem az eredetire.Most csak évente kétszer festem balayage technikával és imádom.
2022. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!