Hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés
Hogy lehet e szebb bőröm, milyen szereket kene hasznalnom? Annyira szaraz a testem, a labaim- szeretnem ha sima és csillogos lenne mint a sztaroknak. Hogy tudnek szebb lenni? 167 cm, 54 kg vagyok, sajnos a cicijeim lognak, mert szoptatok, de hat melltartoban nem látni. Szeretnek magamon valtoztatni, hogy mindenkinek feltunjon milyen szép vagyok 😅 mi adhat egy kis pluszt? Vannak Nők akiket látok és annyira szépek, sima a bőrük, hibátlan az arcuk, hajuk csillog, szeretnek én is ilyen lenni. Szőke hajú vagyok, vallog erő, kek szemű, na nem vagyok csúnya, de azt szeretnem h mindenki azt gondolja: hogy lehet ez a nő ilyen szép, és mindneki azt mondja a ferjemnek h irigykedik hogy ilyen szép felesége van. Nem tudom honnan jött ez, lehet valami szülés utáni hormon zavar, de valami biztos 🤣
2022. júl. 26. 22:23
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Mosolyogj sokat, érdeklődő tekintettel☺️
2022. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Mosolyogj

Mosd surun az arcod akarmivel csak arclemoso legyen

Igyal sok vizet

Testapolo

2022. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Melyik testapolo jó? Az évek során sokat hasznaltam de semmi, porlik a bőröm szinte. Legutoljára már kokuszzsirral kentem, de nulla. Sok vizet iszom.

Amióta megvan a baba totál nincs onbizalmam. Régen olyan ügyesen ment a flortoles, meg minden dolog, most meg ra sem merek mosolyogni másokra. Vajon Miert alakulhatott ez igy

2022. júl. 26. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem külső szereket kell nyomatni,hanem belsőket.


Kollagént nyomasd mindenképp! Az kell a bőrnek.


Mellette: edzés + étrend.

A lábadat akkor nézik meg, ha formás hátsód van mögötte. Ezért kell az edzés. Beach body-t meg kell csinálni 😉


Aztán zsírokat kerülni, feldolgozott szénhidrátokat kerülni (fehér lisztes termékek, cukrok). Fűszerekkel is sokaknak lehet gondja, okozhat kipattogzást, kiütéseket. Ha a kereted engedi, akkor egy fullos intolerancia és allergia tesztet csináltathatsz. Ebből derülne ki igazán, hogy mit nem szabadna enned. A bőrön sokszor inkább a tested számára rossz dolgok elhagyásával lehet szépíteni.

2022. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Fényvédőt is használj, hogy szép maradj.
2022. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Jaj meg persze télen retinol kúra 5%—ossal. Alap napi ápoláshoz, pedig van a dm-Ben olcsó Revox HA, peptid, vitaminos gélek. Az említett kollagénből vigyél be napi 15 grammot, a legolcsóbb, ha ezt veszed: [link]
2022. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Lépj be facebookon a tudatos bőrápoló csoportba és a tudatos hajápolóba. Youtubeon és instán is találsz csomó hasznosat.

Testápolóból a Mixa-k nagyon jók a brutál száraz bőrömre.

Nézz youtubeon "glow up" videokat, ihletképp.

2022. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤️
2022. júl. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!