Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajbalzsam,am...

Melyik a legjobb hajbalzsam,amit ti használtok? Olyat szeretnék kérdezni,amit "nem kell kiöblíteni"

Figyelt kérdés

Mutatok márkákat,amelyeket ismerek(viszont van olyan is,amiről életemben nem hallottam)...

[link]

[link]


[link]



Sajnos,mint látjátok,a notino.hu nagyon drágán ad mindent...


A tanácsotokat szeretném kérni,mindenkit fel fogok pontozni,ezt megígérem :)


Amúgy nagyon durva szálú,vastag hajam van,nem töredezett amúgy,de egy kis táplálás jól esne neki,ennyit szerettem volna tőletek kérni,nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólásait! ;)



#DM #hajbalzsam #nem kell leöblíteni,nem nagyon drága #vastag,dús szálú haj #táplálás,linkek,ajánlások,ti milyen márkát használtok
2022. aug. 23. 13:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem a baba sampon és balzsam együttje bejött.

Nagyon sűrű, vékonyszálú, enyhén hullámos a hajam, amit balzsam nélkül csak "tépéssel" lehet kifésülni. Ezzel ilyen gond nincs, elég vele a sima hajmosás.

jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszát,én is Gliss Kur kifésülő Spray-t használok,meg argán+szűz kókuszolajat,szintén baba sampont,amiben olajok vannak,Schauma sampon+balzsam is nagyon jó.



4.Én tuti nem pontoztalak le,de az igaz,hogy nagyon sűrűek a balzsamok...

jan. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!