Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajbalzsam,am...

Melyik a legjobb hajbalzsam,amit ti használtok? Olyat szeretnék kérdezni,amit "nem kell kiöblíteni"

Figyelt kérdés

Mutatok márkákat,amelyeket ismerek(viszont van olyan is,amiről életemben nem hallottam)...

[link]

[link]


[link]



Sajnos,mint látjátok,a notino.hu nagyon drágán ad mindent...


A tanácsotokat szeretném kérni,mindenkit fel fogok pontozni,ezt megígérem :)


Amúgy nagyon durva szálú,vastag hajam van,nem töredezett amúgy,de egy kis táplálás jól esne neki,ennyit szerettem volna tőletek kérni,nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólásait! ;)



#DM #hajbalzsam #nem kell leöblíteni,nem nagyon drága #vastag,dús szálú haj #táplálás,linkek,ajánlások,ti milyen márkát használtok
2022. aug. 23. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat akarsz amit nem kell kimosni, akkor miért nem inkább hajvégápolót nézel? A legtöbb balzsam kimosós.
2022. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a notino sem ad drágán mindent, csak nem tetted sorba ár alapján a termékeket ;)
2022. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sűrű, vastagszálú hajam van szerencsére nagyrészt egészséges. A kifesülés nem mindig problémamentes, ezért szoktam rá a gliss kur kifésülést könnyítő balzsamokra. Ezek fújósak száraz vagy nedves hajra és nem kell kimosni. Nekem az arany és a lila csomagolás a kedvencem.

Dmben sokszor van rá kedvezmény


Illetve alapból hajmosáskor használok rendes kimosós balzsamot

2022. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mostanában minden balzsam ilyen borzalmasan sűrű, szinte arckrémszerű lett?


Régebben nekem sokkal folyósabbak voltak. Akár Garnier, akár a többi.

2022. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Avonnak eléggé vízbázisú balzsamjai vannak
2022. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos,nem minden olyan már,mint régen volt,a minőségre gondolok...

3. Köszi szépen nekem is borzalmas sűrű,vastagszálú hajam van,nagyon óvatosan kell kifésülni,és nekem is ilyen Gliss Kur kifésülő balzsamom van,nem kell belőle sok,az illata is nagyon kellemes.

2022. aug. 24. 08:29
 7/12 A kérdező kommentje:

2.Igen,nem drága a notino,de én megfogadtam,hogy soha semmit nem rendelek tőlük..Tudom,hogy nem ide tartozik,de nagyon átvertek...:(

Rendeltem tőlük egy orr-és fülszőrnyírót,megtetszett,mert akksis,és kiküldtek egy elemest,mondom nagyon jó...Még mindig ugyan úgy van feltüntetve..,hogy akksis,mégcsak véletlen sem..

2022. aug. 24. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

#7

Láttam már olyat hogy az elemet is akkumulátornak hívták, meg fordítási hiba is lehet. Ez azért messze nem átverés. :D

2022. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na vajon ki és miért nullázta le a 4-es kérdésem...?


Költői volt a kérdés. :-) mármint EZ.

2022. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9. Én biztosan nem nulláztalak le.

8.Tessék,itt a leírás,még mindig ugyan úgy van felrakva... [link]

Meg valahol,nagyon sok "átverést" olvastam róluk...

PL Nem azt küldték,amit megrendelt valaki,gondolok itt parfümre,bármire..Valaki azt is írta,hogy rendelt egy drága nem tudom milyen parpümöt,és kiderült,hogy sima víz volt benne...:O

2022. aug. 24. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!