Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Idén ősszel menyasszony...

Idén ősszel menyasszony leszek, viszont csíkosra vagyok barnulva, hogy lehet egységesíteni?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag nagyon sokat vagyok napon (lovasoktató). Szóval egész nyáron ért a napfény. Igyekeztem minél egységesebben lebarnolni, de az atléták és a sportmelltartók helye szinte világít. Mivel tudnám magam egységesíteni? Önbarnítózni nem szeretnék.
2022. aug. 20. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát választasz, ami nem váll nélküli, takarja a világosabb részeket.
2022. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbarnítózás nélkül tényleg csak a ruha fazonjával lehet eltakarni.
2022. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szinpadi sminkkel, de az drága, szakember kell hozzá és nem biztos, hogy végig kibírja.
2022. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A ruha kivágott az már megvan.
2022. aug. 21. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony csíkos menyasszony leszel...
2022. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy hét vízparti nyaralással ki lehet egyenlíteni a különbséget. Vigyázz a még fehér részekre, hogy ne égjen le. Szoktasd folyamatosan a naphoz. Ilyenkor, augusztus végén már nem tűz annyira.
2022. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!