Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ritkulhatott ki a...

Mitől ritkulhatott ki a hajam, hogy fordítható vissza?

Figyelt kérdés

20as éveiben járó férfi vagyok. Hosszú hajam van viszont észrevettem, hogy a fejtetőmön ritkább a haj, mint a többi részen. Most vagy amiatt, mert rosszul mostam régen (kapartam) vagy túlfésültem vizesen vagy gumiztam mindig de kb ha rövid a hajam belehet látni a szálak közé. Így meg ha kétoldalra szedem nem olyan szép sűrű már, hanem így összevissza hiányoznak szálak. Abban se vagyok biztos hogy sikeresen meg van e állítva a folyamat. Találtam ilyen 5 éves képet magamról és azon is ritka volt csak amíg senki nem szólt észre se vettem.

Annyira nem ronda viszont a hajam állaga se az igazi így


Amúgy korpásodott is, száraz is volt. Lehet valami más.miatt van? Sokszor van hogy nagyon keveset alszok pl. Genetikailag nem kellene amúgy kopaszodjak. De az is lehet nem tett jót egy időben mikor hetente mostam mert azt mondták az jó, viszketett is, volt valami fejgombám. Mikor levátgam az egészet és elkezdtem tiszta vízzel mosni nem kparva eltűnt a gomba is.


2022. aug. 19. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Faternak a bánfi hajszesztől szünt meg a hajritkulása, meg előjött a testszörzete, szóval ovatosan vele. Egyik másik ismerősnek a 33% só oldat napi fogyasztása után állt vissza a hajrendje (60 elmult).
2022. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!