Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak egy házilag...

Mit csináljak egy házilag elrontott hajfestéssel?

Figyelt kérdés
Szerettem volna szőke hajat csinálni a sötétbarna-fekete hajamból. Tegnapelőtt megvettem a 2 doboz festéket, ami szőkítő is meg festék is egyben. Az első után sárga lett a hajam szó szerint. Megmostam lila samponnal, megszárítottam aztán rákentem a második dobozzal. Lemostam és egy picivel szőkébb lett, de még mindig voltak benne sárga részek. Tegnap vettem egy Kallos szőkítőport mellé 12-es oxit. Megcsináltam a szőkítést, de nem tudom hogy túl sokáig hagytam e rajta vagy rossz volt a szőkítő, de csomókban jöttek ki a hajszálaim mosás közben. :( Ma reggel próbáltam kivasalni, de a hajszálaim nyúlnak és mintha elégetné őket a hajvasaló. Nagyon tré állapotban van most az egész. :/

2022. aug. 18. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól elbasztad. Nem is beszélve arról, hogy ezután még vasalni is akartad volna.

Menj el egy fodrászhoz és nyirasd le. Ez már menthetetlen. Valószínűleg mindenki látja majd rajta hogy egy borzalmas állagú haj, és annál még a kopaszság is igényesebben néz ki

2022. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
A szőkítő nem kellett volna, főleg nem 12-es. Sajnos ez már olló. Menj el fodrászhoz, vágasd le amit le kell és vegyél egy nagy bödön hajpakolást.
2022. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

2x festetted be egymás után, ráadásul 12 es oxival.. a feketét szokták 12-sel szőkíteni, de még az is tönkre megy tőle, ne csodálkozz hogy csomókban hullik..

Kenegest keratinos balzsamokkal,azok is nagyon jók amiket nem kell kimosni de ami megmarad a hajadból ha meg marad egészséges soha nem lesz már csak ha lenől teljesen a festett része

2022. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most divat a rövid haj!
2022. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nullásgép, sajnos.
2022. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell bunkózni, hogy nyírjam le az egészet, nullásgép stb., gondolom marhára értetek hozzá. Közben megnéztem és van az Olaplex kezelés például ami hajszerkezet helyreallító.
2022. aug. 18. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, költs rá még tízezret. Az ilyen cégek a hülyék vámszedői.
2022. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már nem hozható helyre kérdező. Csak annyit tudsz csinálni vársz míg nő egy kis egészséges hej és a többi tönkre ment hajat levágatod.
2022. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már az olaplex sem segít. Ezt rendesen szétégetted.

Le kell vágni.

2022. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire nehéz belátni az tönkre ment és sajnos nem lehet megmenteni semmivel
2022. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!