Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi lehet az oka?

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy már lassan 10 éve keseríti meg mindennapjaimat, a leginkább aknés pattanások. Bőrgyógyász javaslatára kaptam krémeket és antibiotikumot. Nagyon szépen javult, a homlokomról, államról ès a jobb arcomról eltűntek a pattanások. Viszont a bal arcomról egyszerűen nem akarnak eltűnni. Néha a nyakamra is átterjed, viszont az nagyon ritka. Van amikor ilyen gümők keletkeznek, amik egy kicsit fájnak, viszont pár nap elteltével elmúlnak. 18 éves leszek idén, már a hócipőm tele van az egésszel, nem kis önbizalmat vett el tőlem ez a bőrprobléma. Ti mire gondoltok mi állhat e mögött? Már hormonzavarra is gondoltam :/



2022. aug. 15. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonzavar kiderül vérvizsgálatból. Nem volt neked az évek alatt?

Esetleg egy magán bőrgyógyászt is keress fel, sokkal nagyobb türelemmel tudnak fordulni a pácienshez.

Illetve milyen termékeket használsz?

2022. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt vérvételem, de mindenképpen megnézetem! Schüssler termékei közül, kifejezetten aknés bőrre fejlesztett szappant és a krémet használom.
2022. aug. 15. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Schüssler termékei tele vannak parfümmel. Nagyon rosszak.
2022. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen termékcsaládot illetve termékeket ajánlanál? :)
2022. aug. 15. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Pénztárcabarát árkategóriába Geek&George's vagy Revox. Hasznj szérumokat is, de alaposan válogasd meg, hogy mit és milyen gyakran, milyen sorrendben. Ajánlom instant Okosszépséget vagy youtubeon Takács Petrát.
2022. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!