Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seglyukszőr leszedést hogyan...

Seglyukszőr leszedést hogyan vezessem fel a kozmetikusnak?

Figyelt kérdés
Eddig egyedül krémeztem, sose volt tökéletes, nem is látom, de mivel senki se látta, elvoltam vele. Mostanra viszont barátom lett, így fontos, hogy rendben legyek ott. Lábgyantázáson voltam már kozmetikában, de ez cikibb. Nem tudom mit és hogy mondjak a telefonban hogy mit kérek.
2022. aug. 14. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot!

Intim gyantát vállalnak?

2022. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Előtte azért ne egyél chilis babot...
2022. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes intimgyantázást kérj, abban minden benne van.
2022. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Pasi vagy. Egy nő nem így ír 😀
2022. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem ciki. Teljesen természetes dolog az intim gyanta, a kozmetikusnak meg egy vagy a sok közül.

Foglalsz idopontot, megkerdezed mire, mondod hogy popsi. Done

2022. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki. Az alsó tájad viszont mindenképpen mosd meg előtte. Sok panaszt hallok, hogy mosatlan seggel mennek az amúgy igényesnek tűnő vendégek.
2022. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!