Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segít a kozmetikus valamit?

Segít a kozmetikus valamit?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Miben? Az ablakot nem fogja megpucolni helyetted.
2022. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy segít-e megszabadulni a mitteszerektől, pattanásoktól?

Kötekedni meg nyugodtan lehet, különösebben nem érdekel

2022. júl. 20. 20:09
 3/5 anonim válasza:
68%
Nekem tönkretette az arcom. Napokug piros, aztán begyulladt, szörnyű volt. Nem a kozmetikussal volt a bah, szimplán ha acnes , mitesszerea bőröd van azt nem szabad nyomogatni. Nezz utána borapolasi rutinoknak inkabb a borod tipusahoz megfeleloen, vagy deritsd ki nem e esetleg vmi kaja okozza a pattanasokat. De a kozmetikust szerintem keruld mindenkepp.
2022. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kezelés után kb 1 hétig borzasztó volt az arcom, következő héten elment, utána ugyanolyan.. Nekem nem vált be. Mindenesetre ne várd, hogy csak a kozmetikus rendbe rakja a bőröd, helyes táplálkozás, testmozgás is fontos
2022. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kozmetikus segít, hiszen azért van. A kezelés után tényleg elég piros az arcod, de hosszútávon ha betartod amiket mond és jársz rendszeresen, javulni fog a bőröd.
2022. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!