Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tud nekem mondani otthoni...

Ki tud nekem mondani otthoni arcpakolásokat? Miteszer és pattanás eltávolítás? Otthoni praktikákat.

Figyelt kérdés
gondolok itt gyümölcsökre.valami jó arcpakolás kellene nekem.drága krémekre nincs pénzem sajnos.de szeretném ha szép lenne az arcbőröm.S.O.S :(((
2010. szept. 23. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez vált be: lereszelsz egy kicsi uborkát és pici tejet teszel bele, hogy pépes legyen, felkened és hagyod 15 percig, majd lemosod.

2010. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia élesztős pakolás. Paradicsom szeletet raksz a pattanásokra kitünő gyulladásgátló de a méz is jó gyulladás csökkentő szárit és táplálja a bőrt!
2010. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!