Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen kinek mi vált...

Pattanás ellen kinek mi vált be? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Kamasz éveimben járok, tele vagyok pattanással. Fél évvel ezelőttig tonikot használtam nivea kenőccsel. Minden oké volt, csak 1-2 pattanásom volt. De fél évvel ezelőtt kozmetikusom ezt( hogy ezeket használom) megtudta, és eltiltott az összes arcápolótól, amit drogériában kapni. Azt mondta, hogy ez a legrosszabb, amit az arcommal tehetek. És akkor ajánlott nekem Ilcsis csipkebogyó tonikot, valamint szintén vmilyen ilcsis kenőcsöt. Azóta sokkal tőbb pattanásom jött ki, nagy része begyulladt( pedig nem piszkálom őket). Úgy döntöttem, abba hagyom az Ilcsis cuccok felkenését. Elegem van, hogy tőlük sokkal roszabb lesz a helyzet. Mit tegyek a pattanásokra? Házi praktikát is elfogadok, valamint bármilyen krémet, habkrémet, tonikot, BÁRMIT, csak tűnjenek el.

2022. aug. 11. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*jártál
2022. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mendemondák nem érdekelnek, csakis a valódi tudomány. Ez olyan, mint a rák gyógyítása Varga gombával XDDDD
2022. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ők tudósok, mindnek van könyve is hiteles kutatásokkal és forrásokkal. Sinclair pl. a Harvard Medical School-on kutat. Ha ő nem elég hiteles, akkor senki… 😀
2022. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A tini tonicoka tmondjuk tényleg jobb hog yletetted, mert tele vannak rövid távon ható, d ehosszútávon barier tönkretevő összetevőkkel. Mondjuk nem tudom mit vannak rágyógyulva kozmetikusok az Ilcsire...


Alapvetően nem a márka a lényeg, hanem a hatóanyag. Egyrészt egy jó alaprutin kell hog ymeglegyen, pl minden nap megtisztítod az arcod, és hidratálod, hiáb azsíros, szüksége van rá, reggelente pedig c vitamin szérum rá pedig 50 faktoros naptej, télen is. Ezek már nagyon jók, de ha a naptejezés megy, akkor jöhet a top top hatóanyag pattanásokra, a tretinoin, ez sajnos itthon nem beszerezhető, mert sokszor még a bőrgyógyász se tudja felírni. Tény ésszel kell bánni vele, heti 2 alkalommal elkezdve lassan bevezetni, de ez tényleg segít. Krémmánián tudsz szerezni 1-2lánytól akik külföldről behozzák...

2022. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen , Gregernek több könyve is megvan ithhon.
2022. aug. 13. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!