Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen kinek mi vált...

Pattanás ellen kinek mi vált be? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Kamasz éveimben járok, tele vagyok pattanással. Fél évvel ezelőttig tonikot használtam nivea kenőccsel. Minden oké volt, csak 1-2 pattanásom volt. De fél évvel ezelőtt kozmetikusom ezt( hogy ezeket használom) megtudta, és eltiltott az összes arcápolótól, amit drogériában kapni. Azt mondta, hogy ez a legrosszabb, amit az arcommal tehetek. És akkor ajánlott nekem Ilcsis csipkebogyó tonikot, valamint szintén vmilyen ilcsis kenőcsöt. Azóta sokkal tőbb pattanásom jött ki, nagy része begyulladt( pedig nem piszkálom őket). Úgy döntöttem, abba hagyom az Ilcsis cuccok felkenését. Elegem van, hogy tőlük sokkal roszabb lesz a helyzet. Mit tegyek a pattanásokra? Házi praktikát is elfogadok, valamint bármilyen krémet, habkrémet, tonikot, BÁRMIT, csak tűnjenek el.

2022. aug. 11. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Az nem lehet, hogy közben beütöttek a hormonok?

Néha ez nem arcápolástól, csak életkortól van.



Étkezési szokások is fontosak. Kevesebb csipsz, olajos magvak, olajban sült cuccok.



Rendszeresen mosd a párnahuzatodat, törölközőt.


Esetleg aloe vera növény nyálkát tegyél rá, az segít a hegek eltűntetésében.

2022. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem eszek semmi olajosat. Gyümölcsöket, salátákat, zöldségeket, nagyon ritkán sajtokat, és joghurtokat is eszek. Húst nagyon ritkán eszek, max havi 1x
2022. aug. 11. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kérdéshez tartozik, de több húst kéne enned, főleg ebben a korban.
2022. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3asnak: Tudom, csak egyszerűen undorodom majdnem az összes hústól, és egyszerűen nem bírom megenni.(Nagyon ritka, hogy megeszem) Szóvak marad a B12 tabletta
2022. aug. 12. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:
És az nem játszik, hogy tojással pótold a kieső fehérjebevitelt?
2022. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Miért kellene? Sokkal egészségesebb a teljesértékű növényi étrend...
2022. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 A kettőt kell egyesíteni.
2022. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6ossal teljes mértékben egyetértek. Édesanyám már 2 éve ezt az étrendet folytatja, és valószínű, hogy át fogok rá térni én is
2022. aug. 12. 21:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, gyenge lesz a szervezeted, de a te életed. Én szóltam
2022. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztosan sokat járta utána a teljesértékű növényi étrendnek, utolsó… Dr. David Sinclair, Dr. Michael Greger, Dr. Valter Longo neve mond bármit? Ha nem, akkor közöd nincs a témához.
2022. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!