Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a szempillam a ricinuso...

Hullik a szempillam a ricinusolajtol, mit csinalok rosszul? Fulpiszkaloval szoktam felkenni 3-4 orara es vizzel es micellas vizzel lemosni. Naponta 5-6 db kihull es elegge felek. Hagyjam abba es ne kenjem tovabb?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én abba hagynám és kipróbálnék mást.

Nagyon sok fajta szempilla szérum van már, én pl olyat használok ami olyan mint egy spirál és este kell felkenni de amúgy krém ami beszîvódik reggelre.

2022. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a neve es hol lehet kapni?
2022. aug. 11. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Notinon rendeltem ha jól emlékszem és Eveline a neve.
2022. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2022. aug. 11. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a rapidlash jött be az már már groteszk hosszú pillákat csinált...egy peptid van benne ami meghosszabítja a pillák növekkedési szakaszát így van idejük hosszabbra nőni, olyan mint egy szemtus.

A ricinus nem mindnekinek jó egyébként, és sokan túlzásba is esnek vele...

2022. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!