Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud rasztásodó hajra...

Valaki tud rasztásodó hajra valami balzsamot!? Nem tudom kifésülni a hajam

Figyelt kérdés
Úgy összetapadnak a hajszálaim pár óra alatt ,hogy nem tudom kifésülni ,valakinek esetleg van ilyen haja és valami csodaszert tud rá ajánlani? Köszi

2022. aug. 2. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak direkt ilyen fújós kifésülést segítő balzsamok, amiket nem kell kimosni. Keress rá Schwarzkopf Gliss Kur.
2022. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van három fajtám abból és sajnos az kevés :(
2022. aug. 2. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Muta egy képet róla megfelelő fénykörülmények között.


Sok a kérdés a fejemben.


A haj csak úgy nem tapad össze, ha ápolva van megfelelően.


Ha tincsesedik, annak oka van.


Pl nem szárítom meg medencéből kijőve. Vagy pl huzamosabb ideig nem mosom. Nekem 3-4naponta kell mosni.


+tipp: herbáliánál országszerte szokott lenni ingyenes hajvizsálat.

Viszi magával a nőci a felszerelést. Felnagyított képen megvizsgálja a fejbőrt, hajtöveket.

2022. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem seborrheás a fejbőröm és amit ajánlanak rá samponokat azok szétszárítják a hajam :( De annyira hogy törik is (pedig nem festem) és összeáll.Ha hajmosás után kifésülöm ,2-3 óra múlva újra összetapadnak szálak,és megint egy óra kb kifésülni :D
2022. aug. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!