Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenéken levő bőrszín elváltozá...

Fenéken levő bőrszín elváltozást mi okozza?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A kérdésem nem provokatív , a fenekemen van két helyen bőrszín elváltozás, ezen a részen a bor is kicsit keményebb és erdesebb!

Mi lehet ennek az oka ? Mit tudok tenni ellene ? Kicsit zavar mert pl a furdoruhabol pont ki látszik így kénytelen vagyok más fazonu fürdőruhát hordani ez miatt , de ez a legkevesebb ! Tehát ez konkrétan engem zavar !


Esetleg akinek volt vagy van ilyen , mit csinált vele ? Mi lehet ez ?


HANGSÚLYOZOM A KÉRDÉSEM NEM PROVOKATÍV SZERETNEK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KAPNI !


Itt egy fotó róla :


[link]



2022. júl. 23. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:

+ info

Hónapok óta ott van már egyébként

2022. júl. 23. 11:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Pigmentáció.
2022. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez pont olyan,mint pl.a térdem,ami kb." Kikopik" a sok térden maszástól ( 2 évesem van,sokat vagyok vele a földön). Be is barnult nekem is ott. Nem ülsz sokat bugyiban ebben a melegben? Pl.padon, betonon? Próbáld radírozni bőrradírral minden este és kenjed jó zsíros testápolóval,shea vajjal.

Esetleg ekcéma,de nem írtad,hogy viszketne meg az nem is igazán ilyen.

2022. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a könyökömön van.
2022. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, szerintem a sok üléstől megkeményedett a bőr.
2022. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ledörzsölni minden fürdésnél hámlasztó kesztyűvel, szerintem egy idő után lekopik. Vannak, akik citrommal kenik be az itt ott keletkező barna foltokat és halványít is rajtuk.
2022. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno az exemnek is volt ilyen. Nála is csak úgy jött. Soha nem is oldotta igazából. Csak volt.
2022. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!