Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a kreol bőrömmel?

Mit kezdjek a kreol bőrömmel?

Figyelt kérdés
Utálom. Fehérbőrű szeretnék lenni, van olyan műtét vagy akármi amivel fehérbőrű lehetek? Azt ne mondja senki hogy örüljek neki vagy fogadjam el mert egyszerűen képtelen vagyok rá. Nyáron meg úgy nézek ki mint egy cigány, utálom. Anyámnak van még kreol bőre, apámnak meg nagyon fehér, tesóm szép fehérbőrű, ebből is én kaptam a rosszabbat, mint mindenből.

2022. jan. 9. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy, akit lenéztek az orvosi rendelőben? Az én exem is kreol bőrű volt de nagyon és nem bántották soha ezért. Te csak beképzeled, hogy emiatt van. Plusz a legtöbb pasi imádja az egzotikus nőket. Ezt nem negatívumként kéne megélned, hanem előnyt kovácsolni belőle. Sajnos az életfelfogásoddal van baj. Mert ha az vagy akire gondolok, akkor egy amúgy elképesztően okos nő vagy. Ezért lep meg a hozzáállásod.
2022. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Én is kreol bőrű vagyok (nem cigány) viszont én áldom a sorsot,mert mellé erős,sötét a szőrzetem és mindenhol van piheszőr,és emiatt nem látszik annyira. Amúgy semmit nem tudsz tenni,ezt dobta a gép...L.
2022. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

60-as fenyvedo es baseballsapka tavaszto telig. Kezedre is.


Ne napozzal,hosszuujju hosyzunaci zart cipo telen nyaron.


Esetleg tetovaltass magadra vilagos borszint.

2022. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az szép xd
2022. jan. 10. 06:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudsz tenni, minthogy megbarátkozol vele. Sajnos az emberen meglátszik ha nem érzi jól magát a bőrében. Szóval egyet értek az elsővel és nézd a jó oldalát.
2022. jan. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!