Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőrhöz és kék szemhez...

Kreol bőrhöz és kék szemhez illik a szőke haj?

Figyelt kérdés
Nem roma származású barna bőr,hanem kreol.A szem viszont kék (ugyan nem világoskék,de nem is sötét),még így sem illik hozzá a szőke haj?(Nagyon megköszönném,ha linkelnétek képet bőrszínről,amivel még nem néz ki szerintetek hülyén a szőke haj).

2020. jún. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem mindegy, hogy milyen árnyalatú szőke. Egy ilyesmi szerintem jól mutatna: [link]
2020. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb választás. Bár attól is függ milyen árnyalatú szőke, a nagyon világos biztos nem állna jól, de egy sötétebb színű lehet jó lenne. Fodrásztol tudsz segítséget kérni
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyfüggő, van akinek jól áll, másnak meg nem. próbáld ki photoshoppal :)
2020. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az árnyalattól függ. Nagyon sok kreol bőrű híresség volt már szőke, pl. Kim Kardashian, Kylie Jenner, Beyoncé, Ariana Grande, - akik tipikusan mediterránosabb/egzotikusabb típusok, így ha ők találtak egy olyan árnyalatot, ami illik hozzájuk, akkor a kék szemeddel te is fogsz.

A megfelelő tónus és a színmélység kiválasztása a fontos.

2020. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez árnyalattól függ, illetve személyfüggő is. Milyen árnyalatú szőkére gondoltál?
2020. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A színmélységet (világos-közép-sötét) és árnyalatot (hideg-meleg tónus) kell figyelembe venni.


Ha a bőr meleg tónusú, ahhoz meleg árnyalat illik. Ha hideg, ahhoz hideg. A szemszín ugyanez. Ha szürkéskék, akkor inkább hideg, ha élénk kék inkább meleg.


Színmélységben valószínűleg inkább közép vagy sötétszőke állna jobban. Az árnyalat attól, amit fentebb írtam.


Az sem mindegy, hogy teljesen szőkét szeretne vagy mondjuk egy balayage festést. Ebben fodrász tud segíteni. Ha mindent figyelembe vesznek, akkor simán talál olyan szőkét ami jól állna neki.

2020. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem félkreol bőröm van és barnásszőke hajú vagyok.
2021. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!