Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem sikerült a hajfestés...

Miért nem sikerült a hajfestésem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval az eredeti hajszínem sötétbarna és szőkét szerettem volna. Vettem egy szőkítőt és egy hamvas platinaszőke festéket. A szőkítés "jól" sikerült, a sötétbarna hajamból lett, ilyen világos szőkés narancsos vörös. Erre rákentem a platinaszőke festéket, 35 percig volt rajta, majd lemostam. Semmmit sem változott, ugyanolyan otromba narancsos szőke. Kimostam háromszor hamvasítóval és ugyanolyan csúnya vörös. A festék elvileg 4 árnyalatot világosít és a kép alapján az én csúnya szőkémből platinaszőkét kellett volna csinálnia, de nem lett platinaszőke, semmit sem változott. Ugyanazt a márkájú szőkítőt és festéket vettem és nem sikerült.

2022. júl. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell fodrásszal csináltatni a több árnyalatnyi szníváltoztatást.
2022. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt elég világos az alapod. A festék inkább csak árnyal, nem szívja a pigmentet a hajadból
2022. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűbb lenne ha egy képet láthatnak csak a hajadrol az arcod takarásában


Az eredeti hajszined tele van vörös pigmentekkel , ezt a szokites elohivta ezért ez az eredmény …. A vörös pigmenteket leginkább fodrasz professzionális termékekkel képes semlegesíteni !

(Semlegesites= nem látszik de attól meg a hajban ott van a vörös pigment)


Hamvasito pedig a vöröses árnyalat ellen semmit nem tesz, az a sárgás tónust hivatott semlegesíteni !

Szóval a vöröset az nem fogja neked kiütni !


Fodrasz szinkört ha megnézed: mindig a szemben levő szin üti ki az adott nem kívánt tonust , ha jól emlékszem a vöröset a zöld !

Javaslom fodraszkellekesbe menj mond el mi a problémád ha szerencséd van akkor hozzáértő dolgozik ott és akkor ajánl megfelelő termeket !


És a végére a saját és magánvéleményem : nagy butaság volt otthon egy ilyenbe belefogni ! Ha én a helyedben lennék , nem kísérleteznek tovább bejelentkeznek fodrászhoz hogy hozza helyre azt amit én elrontottam, a lehető legkevesebb haj károsodással!


Őszintén remelem sikerül egy vállalható szint kihozni ebből !

2022. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De eléggé világos volt az alapom, a festékdoboz képen az látható az előtte utána képen, hogy elvileg nagyon jól be kellett volna színeznie ezt a színt, amire ráfestettem a festéket. Lefényképeztem magam, nem azt az árnyalatot adja vissza valamiért a kép, mint amilyen valójában a hajam. A képen aranyszőkének látszik enyhe vöröses beütéssel. Nos amúgy nem igaz, hogy semmi sem változott. Lefényképeztem magam a szőkítés után is, hát durván répavörös voltam, jobban, mint most. Valamennyit változtatott a festék, de nem annyira, ahogy szerettem volna. Nem gondoltam volna, hogy a vörös árnyalatot nem bírja befogni a festék, anyámnak szívatás nélkül befogja a szőke festék a barna haját. 1200Ft-ért vettem a festéket, sajnálnék kiadni fodrásznak még plusz 5000Ft-t, ezért gondoltam, hogy megpróbálom. Nem tudom elképzelni gogy szőkítik ki ennél jobban, hogy a megfelelő árnyalatot kapjak festés után.
2022. júl. 21. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, szóval valami drogériás dobozos marhaságtól vársz csodát?
2022. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
DM-ben vettem garniert.
2022. júl. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!