Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esti arctisztításnál probléma,...

Esti arctisztításnál probléma, ha előbb használom a géles/habos tisztítót és csak utána a folyékonyat?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom hogy folyékony lemosóval + vattakoronggal lemossák a sminket, naptejet satöbbit, és ezután használnak valami géles vagy habos lemosót.


Nekem viszont fordított sorrendben sokkal kényelmesebb valamiért, bő habbal és sok vízzel lemosni az arcomról mindent, utána pedig az esetleges maradványokat letörölni lemosós koronggal.


Ez gond lehet? Van jelentősége a két lemosó sorrendjének?


(Nem használok erős sminket, ha ez számít, 99%-ban csak fényvédőt és púdert.)


2022. máj. 25. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fordítva kell.
2022. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Az eredeti kérdésbe elfelejtettem beleírni, de az is érdekel hogy miért baj (ha baj), mi fog így történni?

2022. máj. 25. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az olajos jobban leszedi a sminket. Meg hát utána az olajat is le kell mosni.
2022. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olajos a folyékony lemosóm.
2022. máj. 25. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor végülis mindegy, csak két lemosó, de sztem a vizes mindig alaposabb.
2022. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Micellasvizet hasznalsz? Vagy mi nalad a folyekony? Egyebkent azt mindig le kell mosni, tehat azert se jo, ha az az utolso.
2022. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mi a “folyekony lemosod”. Ha micellás víz, azt előbb kene, és le kell mosni vízzel, utána jön a habzó.
2022. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!