Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szoláriumozás tippek/taná...

Első szoláriumozás tippek/tanácsok?

Figyelt kérdés

Sajnos a nyáron olyan munkám van, hogy szinte lehetetlen lebarnulnom mellette és eléggé unom már ezt a fakó bőrszínt, szóval muszáj vagyok szolizni menni. Ez lesz az első alkalom hogy megyek kipróbálom, szóval szívesen fogadnék tanácsokat. (elsősorban ezekre lennék kíváncsi, de bármi más plusz infóért nagyon hálás leszek)

1. Mi az amit mindenképpen vigyek magammal?

2. Álló vagy fekvő szolárium?


2022. júl. 17. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Első tipp: nézz utánna a bőrráknak
2022. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképp fekvő és melybarnito szoliba menj … az álló sokszor erősebb az már inkább megalapozott bőrre való !


Első alkalommal 6-8 percnél tovább ne maradj bent …

2022. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Inkább a fakó bőr, mint a bőrrák, a pigmentfoltok és a ráncok! De nyugodtan szórakozz egy hülyeség miatt az egészségeddel. Hihetetlen, hogy sokan még mindig ennyire felelőtlenek.
2022. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
+1 fekvo melybarnito
2022. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem itt egyesek mit okoskodnak …. Az illető (kérdező) felnőtt ember , képes döntést hozni az élete és az egészsége felett … gondolom tisztában van a negatív hatásaival is a szolinak, ha ennek ellenére is vállalja szuverén joga …. Feltett egy kérdést érdemben kapott 2 normális választ , meg két ledegradalot….

Szerintem nem így szólt a kérdés : “Szerintetek menjek szolariumba?”


Hangsúlyozom én sem járok szoliba!

A mai világban kb ugyanolyan rakosito hatása van a napnak ha nem durvább mint a szolinak ….

Persze vannak készítmények amik csökkentik az esélyt erre … de a legjobb védelem az lenne ha kb az utcára se lépne ki az ember …


A másik nem mindenki szeret sápadt fakó halál madár lenni nyáron is …

Tartsuk már tiszteletben azt hogy nem vagyunk egyformák … 😩

2022. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyikon ritka h valaki a kerdesre valaszol. Majd ok tudjak h te mit csinaljal jo? 😅
2022. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!