Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc ápolási termékeket valaki...

Arc ápolási termékeket valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Tiszta/szep arcú lanyokhoz szólok hogy ti mit használtok hogy miteszer pattanás nélküli az arcotok? es sima,na meg hogy nem látszódnak a pórusaitok?mi az amit ajánlanatok?nekem általánosságban zsirok az arbőröm,

Rossmanos,dm es cuccokat valaki ajánlana ami tenyleg hatásos vagy akar rendelhetős..


2022. júl. 16. 01:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Zsíros*
2022. júl. 16. 01:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Neutrogena arctisztító, bőrradír, nappali arckrém, éjszakai arckrém. Hámlasztónak Revox salicylic acid, fényvédőnek Bioderma Photodrem creme.

De vannak a témában oldalak, yt csatornák.

Tudom ajánlani a TP makeup csatornáját vagy az Okosszépség insta oldalát. Mindkét helyen érdemes a kommenteket olvasni, hiszen ami másnak beválik neked nem biztos.

2022. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 köszönöm😊
2022. júl. 16. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-Es nàlam elvesztettėk mindketten a hitelessėgüket miutàn ingyen kaptak csomagokat màr nem baj ha illatosak a termėkek illetve mostmàr tp makeupnak a talc smink se problėma holott egy dokumentum filmben orvos alà tàmasztotta hogy ràkeltö. De ö felülvėtozza lehet csak az a baja hogy a vendėgein nem sminkelhet màr talc-os sminkekel? Illetve önbarnitòzik orba szàjba holott abban is van olyan ami nem egėszsėges rėgen szerettem de màr ö is àtment sajnos a kirakat influncer vagyok ės a hitelessėgėt elvesztette. :( Skinsmart magyarorszàg youtub csatornàjàt jobban tudom ajànlani kitėr minden lėtezö bör típusra ės ō kėmikus is egyben több tudàs àll a hàta mögött nekem is ö segített! :)
2022. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!