Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez hány napos körömlenövésnek...

Ez hány napos körömlenövésnek néz ki? Elmegy vagy cserélendő?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 12. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez "még éppen" elmegy. De ettöl függetlenül igen ronda munka, meg a körmöd sem éppen dekoratív.
2022. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 2 hetesen van ilyen lenövésem (nagyon gyorsan nő a körmöm) és igen, én már cserélem ilyenkor, mert nagyon zavar! (Meg meg is unom két hét alatt😁)
2022. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 sajnos a házimunka meglátszik a kezeken

#2 nekem ez 8 napos lenövés, azért is tettem fel kérdést, elég elkeserítő

2022. júl. 12. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Úgy 1-2 hetesen néz ki így. Ilyenkor már cserélem.

Ronda a körmöd, válts körmöst mert szegény nagyon bénusz.

2022. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
2-3 hetesnek tippeltem volna látványra. (nekem most épp 14 naposak a körmeim, és nincs még ekkora lenövésem.) Cseréltetném már lassan a helyedben.
2022. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Magamnak csináltam, még erősen gyakorló fázisban vagyok
2022. júl. 12. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem akkor tuti nem vágja le a száraz bőrt meg tuszkolja vissza a körömágyad.


Az alakja is asszimetrikus, meg szerintem ezt a színt se kéne erőltetni.

2022. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
2-3 hetesnek tippeltem volna de nyilván ha az ember magának csinálja és kezdő, nem lesz olyan közel a körömágyhoz. Megnöveszteni nem tudnád? Tényleg az a baj nagyon picik a körmeid, ha csak pár mm-t még nőnének szerintem egész jó manikűröket lehetne csinálni rájuk.
2022. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!